גירושין PDF הדפסה דוא

גירושין הוא תהליך טראומטי לשני הצדדים. לצערנו, גירושין אינם דבר נדיר ומעל כשהסטטיסטיקה נעה בין 26% ל- 34%. הנועץ/תdivbirds_web "רק רוצה להגיע הביתה בשלום" או במילים אחרות להיות אחרי התהליך. בהסברים להלן ובייעוץ נראה למתגרש/ת כיצד עליו/עליה לפעול כדי למזער נזקים בטווח קצר ו/או ארוך. (הכתוב מיועד לגברים ונשים כאחד)

 

אנחנו נוטים להדחיק בעיות כדי לא להתמודד איתם, וגירושין היא בעיה שרוב בני האדם ישמחו להדחיק. ההדחקה נובעת, בדרך כלל, מהקשיים הנלווים לגירושין. הבעיה היחידה היא שהחיים ממשיכים ובכל הקשיים ניתקל תוך זמן קצר (או ארוך). היעוץ (בנושאים שמיד יוזכרו) יעזרו למתגרש/ת להיות רגוע יותר בגלל שהזעזועים הכלכליים יהיו קטנים יותר, המתגרש הטרי ידע להיכן הוא צועד, הוא יראה את הדרך בבירור, את הדרך שהוא היתווה בעזרת היועץ. לכל שאלה יהיה פתרון מוסכם, שינבע מהעובדות המיוחדות לכל משפחה ומשפחה, שיפתור את השאלות וההיסוסים.

כשאנו באים ליעוץ לפני הגירושין, אנו נדע מראש מה מכילה החבילה הכלכלית  המשותפת. ידע זה כוח, ידע זה יתרון. ידע זו הרגעה לפחדים על היום שאחרי. ידיעה זו תעזור לנו בחתימת הסכם הגירושין (חתימה – כמובן בליווי עורך הדין של הנועץ/צת). אני כמובן אהייה מעורב (אם הנועץ ירצה) בניסוח הסעיפים שיגנו על הנועץ/ת כלכלית ביחד עם עו"ד של הנועץ/ת

העובדות יעזרו לנו לקבל מספר החלטות כלכליות חשובות כגון: היכן לגור? מה רמת ההוצאות המותרות לי לפי מבנה ההכנסות divhevl_webהחדש, כמה הכנסה אני חייב/ת שיהיה לי על מנת שאוכל להתקיים? מה אני יכול לשמר (באורח חיי) ועל מה אני חייב, זמנית, לוותר. וזה רק חלק מהדברים שהנועץ יקבל עליהן תשובות לפני הגירושין.

לאחר הגירושין תמשיך "תובנה" ללוות את הגרוש/ה כדי לוודא שהכל זורם במסלול החדש. שכל התוכניות ממומשות ושכסף לא נעלם בן האצבעות.

כדאי לאדם להיות כנה עם עצמו. בזמן גירושין מתמלאים באנרגיות שליליות (הגרוש/ה וילדיו/ה) ולכן לעיתים קרובות הכסף "נוזל" בן האצבעות למטרת פיצוי עצמי.   בקרה עצמית (המתחילה בעזרה צמודה שבועית/חודשית של "תובנה") תבטיח עתיד בטוח (כלכלית) תוך כדי הוצאה מבוקרת על תחזוקה משפחתית.divsign_web

היעוץ יכול להיות יחידני או זוגי, לפי בחירת בני הזוג. היעוץ אובייקטיבי ובגלל שהיועץ אינו מעורב בגירושין, ללא מעורבות ריגשית.

 

נישואים הם הגורם העיקרי לגירושין - גרושו מרקס

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 512822
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com