דילמה כלכלית PDF הדפסה דוא

חיסכון הוא חצי הניצחון במאבק החיים; לא כל-כך קשה להרוויח כסף כמו להוציאו נכון. (צ'ארלס ספרג'ון)

 

כלכלת המשפחה מדברת על הרבה כסף, אבל לא על כסף של אחרים!! על הכסף שלנו, שלך ושלי! וזו סיבה מספיק טובה לזקוף ראשbird_flower_web ולהתחיל לטפל בדילמות שלנו. על הדילמות שלנו לא תקרא בגלובס או בדה-מרקר, אלא במכתבים שישלח לך מנהל הבנק (במידה והוא לא מצלצל אליך בזעם).

הרבה אנשים חושבים שדילמה כלכלית מסתכמת בטיפול במינוס או בבעיה חמורה דומה. דילמה כלכלית מגיעה לשיאה השלילי במינוס בחשבון הבנק אבל היא מתחילה בדילמה שלא נפתרה.

לדוגמא, זוג צעיר שעומד לפני רכישת דירה, הרבה זוגות יאמרו שהם מפחדים מ"הלא נודע". "לא נודע?", ודאי שנודע !!

נודע לכל מי שלא מתבייש וקם ושואל ומתיעץ. זוג כזה לא ידרדר כלכלית ומנהל הבנק יצלצל אליהם רק כדי לאחל שנה טובה או חג שמח.

 

fam_jmp_webגם הורים מבוגרים/מתבגרים מתחבטים בשאלה הניצחית "כמה לתת לילדים?", כאן כבר לא מדובר על דמי כיס אלא על חתונה, דירה וכו. אבא יכול לגדל 7 ילדים אבל 7 ילדים לא יכולים לגדל אבא. ההורים רוצים לעזור לילדים אבל אסור להם להכנס למינוס בחשבון (ואת זה רוצים גם הילדים). הורים אחראיים יבדקו עם יועץ את היכולות הראליות שלהם, גם יעזרו לילדיהם וגם לא יזדקקו לנדבות בשלב מאוחר יותר.

 

 

בדיוק לכל ההתחבטויות הללו נותנת "תובנה" תשובות והסברים המתאימים לכל אדם, לכל מצב, לכל דילמה.

ניתן להגיע ליעוץ אישי/משפחתי, ניתן להתחיל ללמוד את הנושא דרך הרצאות מבוא או סדנאות מקיפות, וניתן לשלב הרצאות עם יעוץ כלכלי אישי/משפחתי.

 

לכל שאלה תשובה, רק צריך לשאול!!

 

ולכל מי שיודע לשאול וגם ללמוד לבד, באתר זה ניתן למצוא טיפים כלכליים, מחשבונים לעזרה בתיכנון ארוך טווח, ואפשרות להרשם למידעון/עיתון שיביא עד לתיבת הדואר שלכם חדשות, עצות ומבצעים שונים.

 

החיים הם לא רק כסף, הקהילה הסובבת אותנו חשובה לא פחות (ואפילו אולי יותר). הנתינה היא הדרך הטובה ביותר להרגיש בן-אדם ולא מכונה. ולשם כך פותחו תוכניות המיועדות למחלקות הרווחה במפעלים הרוצים לעזור לעובדיהם. כי עובד מאושר הוא עובד יעיל הוא עובד שמחובר למקום העבודה ורוצה בטובתו.

 

כל אדם אוהב מבצעים והנחות. שווה להכנס לאיזור המבצעים מפעם לפעם כדי לא לפספס אותם. כל המבצעים יפורסמו במידעון שנשלח בדואר (eMail).

 

tractr_farmng_web

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 519350
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com