מתנות ומבצעים PDF הדפסה דוא

המתנה הגדולה הראשונה שאנו יכולים להעניק לזולת היא להיות לו דוגמא טובה - כריסטופר מורלי

 

כשאנו רוצים לתת מתנה, אנחנו רוצים שני דברים: שהמקבל ישמח לקבלה ושהמתנה תהייה שימושית.prsn2hnds_web

כשאנו נותנים ספר, אנחנו מעבירים למקבל זמן איכות, זמן של ריחוף על כנפי הדמיון - זמן של כיף. כשאנו נותנים כלי, אנו נותנים גם שימושיות וגם את הטוב שיהייה בתוך הכלי.

כשאנו נותנים שובר מתנה, אנו לא נותנים רק את הכסף שאותו שובר עלה. אנו נותנים את מה שהכסף הזה יכול לקנות. המתנות מבית "תובנה" מעניקות את כל האהבה שהנותן יכול לתת למקבל והרבה שנים של אושר. בכל פעם שהאדם, מקבל המתנה, ירגיש שהגשים חלום כלכלי, לא נפל לתהום או ערך עיסקה צרכנית בצורה נבונה - הוא יברך את נותן המתנה. ברכה לחיים.

 

prsnbg_webכשניתן לזוג צעיר שובר מתנה ליעוץ כלכלי-משפחתי, אנו נותנים לו מתנה לכל החיים!!! מתנה שתריץ אותו כלכלית לגבהים שהוא לא חלם עליהם (הזוג הצעיר ידע מייד על ערך המתנה בגלל ההשוואה לחברים), המתנה תנתן בשני שלבים:בשלב הראשון ילמד הזוג הצעיר התנהלות. כיצד אמורה משפחה להתנהל כלכלית כדי לשמר את האהבה, חיבור, מימוש חלומות משותפים. בשלב השני(כשזה יהייה רלונטי), יגיעו הזוג ליעוץ לגבי קניית דירה.

לזוגות עם נסיון חיים, יתווה היעוץ בכלכלת המשפחה כיוון המראה לגבהים ולמימוש חלומות. או אולי את הסולם למוצא מהבור שאליו נפלו. אין כמו חבר או בן-משפחה כדי להציל, לעזור, לכוון, להיות חבר של אמת.

בצד הצרכני, גם בכסף "קטן" אסור לזלזל ולכן עזרה לתמים, שלא יודע לשאול, שלא רוצה לשאול, ימנע נפילה, התחייבות לא רצויה ומזיקה כלכלית. כי הכל משולב זה בזה, הצרכנות וכלכלת המשפחה. במקום לבקש רחמים כי "לא ידענו" "לא קראנו את החוזה", צלצלו וצ'פרו את יקירכם ביעוץ צרכני איכותי לפני הקנייה או עזרה כשיש להם בעייה.

 

אז לפני שאתם מחליטים על השילוב המתאים, צלצלו  או צרו קשר ונתפור מתנה שמתאימה לנותן ולמקבל.

 

"תובנה" מעניקה הטבות ייחודיות למספר ארגונים, לדוגמא חברי לישכת המסחר והתעשיה בחיפה ואחרים. אנא קיראו בדף המיוחד לחברי הלשכה או צרו קשר על מנת שתדעו איזה הטבות מיוחדות מגיעות לכם.

prsnhrt_web

 

ספר הוא מתנה שאתה יכול לפתוח שוב ושוב - גאריסון קיילור

 

______________________________________________________________


פרטי יצירת קשר:

שיחת טלפון היא אפשרות מהירה: prsnsale1_web

HELP-ME-י0775  או במספרים 0775-4357-63


בפקס, כי יש דברים שחיבים לגעת בהם:

HELP-ME-י153775 או במספרים 153775-4357-63

 

כדי לחסוך דפים, באימייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

בנייד, כי יש דברים דחופים (לא בשבת): 0577-556-335

 

ניתן לעקוב אחרי גם ברשתות החברתיות:  facebook themarkercafe twitter linkedin

 


 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 482372
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com