לקט ידיעות, 08/03/2012 PDF הדפסה דוא

תומר אביטל: ועדת הכספים אישרה: דמי הניהול יירדו ל-1.05%, החל מ 2014. וכבר ב 2013, ירדו ל 1.1%.
בקופות הגמל לגמלאים מעל גיל 67 התקרה תעמוד על 0.6% בלבד. כמו כן, דמי הניהול על ההפרשות לקופות הגמל תעמוד על 4%. בנוסף, הסכימה הועדה לקבוע רצפה של גובה דני ניהול,בסדר גודל של 9 ש"ח לחודש. חברות הביטוח מתנגדות להחלטה.

עו"ד חיים קליר: זהירות, חוקר ביטוח: האיש שיהפוך אמת לשקר. מדריך להתמודדות

החברות מעסיקות גדודים של חוקרים ציניים שלא יהססו להוציא דברים מהקשרם ולהכפיש אותך. באולמות משפטי הביטוח, נתקלים בתופעה שאפילו אנשי סדום לא היו מעיזים לחשוב עליה. כמעט כל נציגי חברות הביטוח מעמידים את המבוטח אל עמוד הקלון ומנסים להוקיע אותו כרמאי. הכל ברשות ובסמכות בית המשפט. רק משום שהמבוטח העז בחוצפתו, בנפול עליו אסון, לפנות לעזרת בתי המשפט, כדי לממש את זכויות הביטוח שלו. לפי פרשנות בתי המשפט לחוק חוזה הביטוח, כספי הביטוח נותרים בקופתה של חברת הביטוח, אם היא מצליחה לשכנע שופט כי המבוטח התנהג עמה ב"כוונת מרמה". אפילו המרמה לא רלוונטית ואפילו לא כוונה לחברת הביטוח. החוק מחייב לשתף פעולה עם חברת הביטוח בהליך בירור התביעה. יש שופטים המסיקים מכך שהמבוטח חייב להיפגש עם החוקר ולשתף עמו פעולה.

רותי לוי: כך חותכים את חשבון ספק האינטרנט (
ISP) במאות שקלים - בטלפון אחד. פשוט מתקשרים !
"שלום, אני מתקשרת בשם חבר שלי, יש לי הרגשה שהוא משלם די הרבה על שירותי האינטרנט". הנציגה לא היססה לרגע: "וואו, כן, אני רואה. אל תדאגי, הוא ישלם הרבה פחות","אני בכלל לא מתווכחת, מיד מעדכנת הוזלה. תמסרי לחבר שמהיום הוא משלם 19.90 שקל בחודש". כניסתה של הספקית HOTnet לענף האינטרנט מצליחה להסעיר את חברות התקשורת והצרכנים כאחד. הספקית מבית HOT מציעה ללקוחותיה תמחור אגרסיבי של 20 שקל בחודש - לכל מהירות גלישה. עדיין קשה להעריך את טיב השירות של HOTnet, אבל הבשורה הגדולה של הספקית החדשה אינה רק בתמחור האטרקטיבי, אלא בעובדה שהיא מזכירה ללקוחות את מה שהם נוטים לשכוח: אפשר וכדאי להתמקח.

רחלי בינדמן: "כלכליסט" מציע דו"ח פנסיה ידידותי יותר: קריא, נגיש ומובן. לא למומחים בלבד. בדקתי והם צודקים

אין אדם בישראל שלא התמודד עם התופעה המפחידה של חזרה הביתה מיום עבודה מפרך, איסוף הדואר מהתיבה והיתקלות במכתב מאיים מחברת הביטוח או מבית ההשקעות. התגובה האינסטינקטיבית של רובנו היא לזרוק את המכתב בפינה חשוכה בבית בלי לפתוח אותו, או לכל היותר לתייק אותו בקלסר "המכתבים המפחידים". לאמיצים שבינינו שמעזים לנסות ולקרוא את דו"ח הפנסיה שלהם מחכים עמודים עמוסי מידע ומספרים הכוללים מונחים מוזרים שאין לנו סיכוי להבין. "כלכליסט" מציג את דו"ח הפנסיה האלטרנטיבי, פשוט ונוח לקריאה - כמודל מומלץ לאיך שדו"חות הפנסיה צריכים להיראות. לינק ישיר לדוח לדוגמא.

רוני לינדר-גנץ: בעקבות גירעון ענק: מכבי מייקרת הביטוח המשלים בכ-5 ש"ח החל מחודש אפריל. ומקשיחה תנאים

בעקבות גירעון של עשרות מיליוני שקלים שנוצר בתוכנית הביטוח המשלים של מכבי שירותי בריאות, צפויה הקופה להעלות את הפרמיה החודשית של הביטוח המשלים, להקשיח את התנאים בכמה קטגוריות מרכזיות ולהעלות השתתפות עצמית באחרות: העלאת ההשתתפות העצמית בניתוחים בכ-10%, הקשחת מדיניות האישורים לניתוחים (כיום לא קיימת בקרה בהפנייה לניתוחים בקופה, בניגוד לקופות אחרות), בקרה נוספת על החזרים על ייעוצים (חוות דעת שנייה), והפחתה משמעותית בהחזרים על מכשירי שמיעה. אחת הסיבות לגירעון הוא שיעור המימוש הגבוה בתוכנית: שבה מבוטחים 84% מחברי הקופה.

אילנה קוריאל: יש פתרונות דיור: הוקם ישוב סטודנטים חדש בנגב

לפני מספר ימים נחנך באופן רשמי היישוב שיזף - ישוב חדש בנגב, שהוקם במסגרת כפר הסטודנטים של עמותת "איליים". כבר בשבוע שעבר עלו על הקרקע המבנים היבילים. "יכול להיות שאילולא המחאה החברתית, עדיין היינו מחפשים מקום לעבור אליו בנגב. אנחנו נישאנו על גבי המחאה ומצוקת הדיור, כאשר לאחר אירועי הקיץ עמותת איילים ומועצת רמת נגב הציעו לגרעין להגיע לשיזף". "לא הייתה לנו העדפה דווקא לנגב. גרנו בעבר בגליל המערבי כמעט שנה. חשוב לנו ליישב את ישראל ושמענו על הגרעין והחלטנו להצטרף". "יש פה איכות חיים טובה", "זה מקום נהדר לחיות בו ולגדל ילדים. חיפשנו ישוב להיקלט בו והחלטנו לבוא לפה".

בשורה אחת:

מחיר הדלק שובר שיא: 7.95 ש"ח לליטר 95 אוקטן. מיכל דלק של 35 ליטר יעלה 278.2 ש"ח.
תקנה חדשה: מפוני דיור שלא עמדו בהחזרי המשכנתא - יהיו פטורים מתשלום עמלת פירעון מוקדם.
כאל מציגה: שירות הנפקת כרטיסה ויזה במקום. יוצאים לקניון בלי כסף, ושם כבר מקבלים כרטיס אשראי לחגיגה.
אתר FullTank: שלא תשלמו ביוקר: רשימת תחנות הדלק הכי זולות בישראל
רמי לוי: לא הסכימו להציע הנחה על חיתולי פאמפרס - אז הורדתי את החיתולים שלהם מהמדפים.
חודשה אספקת העופות בפתח-תקוה: העיריה נסוגה מכוונתה לייקר את האגרה.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 482364
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com