לקט ידיעות, 28/02/2012 PDF הדפסה דוא

Ynet מרקט: מכינים את רשימת המוצרים שלנו מהסופר. ומנוע השוואת מחירים מכניס אותנו לאתר עם המחיר הזול
הנה האתר והשירות אותו חיפשנו. קודם, ממלאים במפורט את הרשימה שלנו לסופר. ואחר כך, המנוע של האתר מחפש ברשתות השונות. ולקינוח מוצלח במיוחד, מכניס אותנו לתוך אתר הקניות ישירות - עם הרשימה שכבר הכנו. היתרון ברור, לכל אחד סל מוצרים אחר. ולכל אתר, מבצעים מיוחדים משלו. עכשיו, עושים לנו את העבודה הקשה והבלתי-אפשרית, משווים מחירים ומיד אנחנו יכולים לקנות במחיר הזול ביותר. ביקורת: לשים לב שבשלב הקניה, רשימת הקניות עלולה להתעדכן בתחליפים למוצרים שבחרנו, ובמחיר אחר.

חיים ביאור: ההסכם שסיים את השביתה: האם נפתרו הבעיות של עובדי הקבלן? (רק בחלקן)

על פי ההסכם: עובד קבלן במוסד ציבורי יהפוך לעובד מן המניין באותו מוסד, אם ועדה משותפת להסתדרות ולמדינה תאשר את קליטתו הישירה וזאת לאחר הועסק במקום 9 חודשים. למשל, עובד סוציאלי שהועסק דרך עמותה, באחת מהעיריות. לעומתם אלפי עובדי ניקיון ושמירה באותם המוסדות לא ייקלטו, אך שכרם יועלה, ותנאי השכר יוצמד לשכר העובדים הקבועים, כולל קבלה של תנאים סוציאליים, כמו קרן השתלמות. במגזר הפרטי ייקבלו גם עובדי הנקיון והשמירה תנאים של הסכם שכר קיבוצי, אם קיים כזה. וכן עובדי קבלן במגזר הפרטי ייקלטו כעובדים לאחר 9 חודשים. ההסכם במגזר הפרטי אינו זוכה לתמיכה רחבה, ולכן יש צפיה שיוצא עליו "צו הרחבה" ע"י משרד התמ"ת.

מירב קריסטל: המקל והגזר:
HOT מעלה מחירים, ונותנת גזר בדמות 20 ש"ח לחיבור לאינטרנט ל 18 חודשים. בזק משווה
ב-16 בפברואר יתייקרו דמי המנוי ב-10-5 שקלים לחודש, דקת שיחה לרשת סלולרית תתייקר ב-10-4 אג' לדקה ודקת שיחה לרשת קווית תתייקר ב-10-2.1 אג' לדקה. גם שירותי הטלוויזיה, ערוצי הספורט וחבילות נוספות יתייקרו. הוט משיקה את HOTnet כספקית אינטרנט. שירותי אספקת האינטרנט שלה מתומחרים במחיר אחיד - 20 שקל - לכל מהירויות הגלישה החל מ-2.5 מגה. בנוסף, החברה מכניסה לראשונה מהירות אינטרנט של 100 מגה לחבילות הטריפל במסגרת מבצע זמני. HOT מפתה את הלקוחות בשתי חבילות טריפל חדשות: GOLD ב 330 ש"ח, ו SILVER ב- 280 ש"ח הכוללות חיבורי אינטרנט מהירים. בזק משווה, ומציעה שדרוג למהירות 20 מגה ללא תוספת תשלום ל 12 חודשים.
האותיות הקטנות במבצעים של בזק ו-
HOT: מסתבר שבתום המבצע של HOTnet "עשרים שקל לכל המהירויות", תשלמו פי 5-2 ו-HOT שומרת בסוד לכמה לקוחות מיועד מבצע ה-100 מגה. בבזק, לא כולם יכולים להצטרף למבצע "שדרג ל-20 מגה", בגלל פריסת רשת מוגבלת, והמצטרפים לשנה נדרשים לשלם במשך שנתיים 25 שקל לחודש על ראוטר.

עדי דוברת מזריץ: שופרסל דיל מוותרת על המבצעים לטובת מחירים קבועים

רשת שופרסל משנה אסטרטגיה ברשת הדיסקאונט. בסניפי הרשת נתלו שלטים המודיעים כי "בינואר 2011 הורדנו מחירים של 2,151 מוצרים.  אנחנו מבטיחים להשאיר אותם נמוכים לאורך זמן". מדובר באסטרטגיה חדשה-ישנה, אחרי שספגה ירידה חדה ברווחיות והודיעה על החלפת ההנהלה. עם השקת שופרסל-דיל, גם רשת הדיסקאונט של המתחרה מרבוע כחול, מגה בול, אימצה את המדיניות. עם זאת, בשנתיים האחרונות היטשטשה בהדרגה המדיניות של שופרסל דיל בתגובה למבצעים שהציעו הרשתות הפרטיות. את האסטרטגיה מקדם המנכ"ל החדש, איציק אברכהן. האתגר של שופרסל יהיה להצליח לשמור על מחירים קבועים ללא שינוי בזמן שמתחרותיה ייצאו במבצעים.

גיא גרימלנד: בני 45, תחזיקו חזק בכיסא. שוק העבודה לא מפרגן.

פי כדורי, 48, היה תמים כשהחליט לעזוב אחרי 16 שנה באותה חברה. כשהחל לחפש עבודה חדשה, הוא הבין את כללי המשחק: עובדים מבוגרים בהיי-טק הם לא סחורה מבוקשת. "כשלא התקבלתי לעוד ועוד מקומות התחלתי לבדוק מי האנשים שכן מתקבלים. ראיתי שמדובר בצעירים - אולי כאלה עם פחות ניסיון, שעולים פחות". לפי הלמ"ס, 51.7% מכלל המובטלים בישראל הם בני 45 ויותר. במציאות שבה תוחלת החיים עולה, מדובר לא רק בעוול אישי כלפי כל מבוגר שנפלט משוק העבודה, אלא בנזק כלכלי עצום למדינה. מדובר בכוח עבודה שיכול לתרום לייצור, היצוא והתמ"ג. בעיית הדרת מבוגרים משוק התעסוקה אינה אופיינית רק לישראל. בעולם קוראים לזה אייג'יזם.

אפרת אהרוני: הון-צהרון: למה הצהרונים בישראל עולים כל-כך הרבה כסף?

הסכום שנאלצים הורים לשלם עבור היכולת לעבוד במשרה מלאה עשוי להכפיל במקרה הטוב את התשלום החודשי לגן. ברחבי הארץ פועלים רק 2,400 צהרונים המוכרים על ידי משרד התמ"ת. בהתאם להמלצות ועדת טרכטנברג, פועל משרד החינוך בימים אלה לגיבוש מודל להפעלה מוזלת של צהרונים בשיתוף מרכז השלטון המקומי כבר בשנת הלימודים הקרובה. נראה כי מהלך כזה, אם ייעשה כמו שצריך, עשוי לעשות סדר ולשפר את מצב ההורים. ברחובות משלמים 700 ש"ח עבור צהרון, במודיעין 850 ש"ח, בנס ציונה 1000 ש"ח, ברמת השרון 1135 ש"ח, ובתל מונד 1000 או 1500 ש"ח.

בשורה אחת:

מדד ינואר נקבע על 0%, כמו דצמבר. למרות שמחירי המזון, ושכר הדירה הפתיעו בעליה, ומעלים חשש לאינפלציה.
פינוי בינוי בראשון לציון: 800 דירות יחליפו 207 דירות.
צפי למחסור במוצרי עוף והודו טריים באזור פתח תקווה, עקב העלאת אגרה וטרינרית.
חדש: כמה שפחות: אתר חדש שמספק מחשבון השוואת מחירים לסלולר - ישירות מתוך החשבון האמיתי שלכם בלחיצת כפתור.
בקרוב: ח"כ חיים כץ: עובד יוכל למשוך פיצויים בלי לשלם מס - כסכום חד פעמי.
שכר הדירה הממוצע זינק בינואר ב-0.9%: הציבור רוכש פחות, וממשיך ומגדיל את הביקוש בשוק השכירות.
70 משרות היי-טק מחכות לכם בנגב.
הביטוח הלאומי משיק אפליקציה לטלפונים החכמים: אפשר להוריד להתעדכן וגם לשלם.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 482361
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com