PDF הדפסה דוא

הנשיא לשעבר, קצב, נשלח ל-7 שנות מאסר בכלא. בכל הכתבות והמאמרים ממליצים על דרכים שבהם הוא יוכל להסתגל לכלא brokenwatch_webבצורה הקלה ביותר. יש אף דנים באסטרטגיות הישרדות פיזית ומנטאלית בכלא בשנים הארוכות המצפות לו.

 

הייתי מעוניין להעלות נושא אחר בו על הנשיא לשעבר קצב לטפל במהירות והוא הנושא הפיננסי. ההרשעה והשליחה לכלא עצרו הזרמה תקציבית של 1,200,000 ש"ח (לשנה) לערך דבר שישפיע בצורה מיידית על מהלך חיי המשפחה שהייתה רגילה לרמת הכנסות גבוהה. כשמגיע אלי לקוח עם חוסר תקציבי כה עמוק, אני חייב להתנתק מחשבתית מהסיבות שגרמו לחוסר תקציבי זה. אצל הנשיא לשעבר קצב הגורם הוא מאסר בעוד שאצל עסקים ומשפחות המגיעות אלי לייעוץ הגורמים הם הוצאות ללא ריסון, הוצאות גבוהות מההכנסות וכדומה. כולם, עסקים ומשפחות, גדולים כקטנים מקבלים את אותו יחס אוהד ובונה אמון הגורם להם ללכת איתי יד ביד לאורך שנה, שנתיים או יותר עד שהבעיה נפתרת לשביעות רצון המשפחה (, בעל העסק) ומנהל הבנק.

 

במספר משפטים אני רוצה לעבור על התהליך שעל משפחות ועסקים לעבור בדרך אל האושר. במידה ואתם מכירים דרך לחבר אותי לנשיא לשעבר קצב, אעזור להם לעבור את המשבר. במידה ולא, אשמח לעזור למשפחות ועסקים אחרים גם אם החוסר התקציבי נמוך מ-1,200,000 ש"ח לשנה.

 

matchsburn_webבשלב ראשון ממפה המשפחה, בעזרתי, את ההוצאות שלהם. המיפוי (שיקוף בשפה המקצועית) מראה למשפחה בפירוט על מה הם מוציאים את כספם. בפירוט הזה יכללו החזרי ההלוואות, הריבית לבנק, האוכל, החוגים, חומרי הגלם (עסק) ושאר הוצאות.

 

בשלב השני בעל העסק (או המשפחה) יושבת לסיעור מוחות ובעזרתי ממפה את ההוצאות שלהם לפי רמת החשיבות. את רמת החשיבות מגדירים בעל העסק או הזוג שהגיע לייעוץ, ולא אני. אני רק יכול להמליץ, לכוון, לרמוז, לסייע.

ההחלטה האישית עוזרת בשלב מאוחר יותר לבצע את ההחלטות. בעל עסק שהחליט (לבדו) להחליף את רכב השטח בטנדר חסכוני יהיה שלם יותר עם ההחלטה ויוכל, ביתר קלות, ל"הגן" עליה מול מצפונו הבזבזני. החשיבה המשותפת מעלה, בדרך כלל, רעיונות מצוינים מבני הזוג ואין צורך לפנות לגורמים חיצוניים (אני/חברים) כדי לדעת היכן צריך לצמצם. בשלב זה משתפים, בדרך כלל, את שאר בני הבית בתהליך.

ידע שווה כח, שיתוף שווה עוצמה. רוח גבית של תמיכה ועזרה ממנפת את התוכנית לעשייה ולהצלחה.

 

בשלב השלישי מתחילים לממש בני הזוג (או בעל העסק) את התוכנית. מימוש התוכנית מבוצע עקב בצד אגודל, לאט לאט. הביצוע העדין נועד לשמר את התא המשפחתי, את רקמת החיבור הבסיסית של בני המשפחה בינם לבין עצמם, ולשמור על שפיותם.

כאן, בדרך כלל, מתחיל החלק הכי חשוב שלי, שלב הליווי. להחליט, כידוע, זה קל, ולבצע קשה.

אני מלווה את המשפחה בעידוד ומעקב אסרטיבי, אך אוהד, אחר ההוצאות וההכנסות שלהם.

הליווי יכול להמשך שנה, שנתיים או אף יותר. מדד סיום הליווי הוא חיסול ההלוואות ויציאה לעצמאות כלכלית מלאה.

יש משפחות ועסקים שלומדים מהר וממשיכים כמעט לבד. יש משפחות ועסקים הזקוקים ליותר תמיכה ואוזן קשבת. כולם יקבלו אתcoinstwr_web אותו יחס, לאורך זמן, ללא תוספת מחיר.

 

אז אם אתם יכולים לעזור לי להגיע למשפחת קצב, אודה לכם מאוד. הליווי הדיסקרטי לא יפורסם בעיתונות או בכלי תקשורת אחרים. אין ספק שהם זקוקים לעצה וליווי צמוד במשבר הפיננסי שיתרגש עליהם בקרוב מאוד.

 

אבל אם אתם לא מכירים אותם אבל מכירים חבר, בן-משפחה או חבר לעבודה שפניו נפולות, כבוי, דואג וסובל, הפנו אותו אלי וביחד נתחיל תהליך שיוביל אותו אל האושר, החיוך, הבריאות. כי לאושר אין מחיר, לחיוך אין תחליף. לחברות אמת אין מדד.

 

להרשמה למידעון תובנה, לחץ כאן.

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 512870
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com