PDF הדפסה דוא

הוזלת עלויות החתונה

 

 

אחרי שהבנו שלא צריך להזמין את כל מי שמופיע לנו כחבר בדף הפייסבוק שלנו, ניתן לעשות עוד צעד לחתונה במחיר שפוי. בסך הכל עד כה חסך הזוג הצעיר כ- 25% עד 40% מההוצאות רק על ידי סינון רשימת המוזמנים.cplwed_web

 

 

ראשית נזכור שרשימת המוזמנים (המסוננת?) כוללת חברים קרובים ומשפחה ועל אלו אין צורך לעשות רושם, הם באים מאהבה או לא באים בכלל (כמו שאמרו חכמים לפני). מכאן הדרך סלולה לחתונה איכותית אך צנועה. אנו יכולים לתכנן את החתונה. כפי שמרמזת הכותרת עצמה בכדי להביא את ההוצאה ל-50% 40% מהתקציב המקורי.

מי שמגיע לחתונה שבה המוזמן הוא חלק מ"נבחרת החלומות", יודע שאוהבים אותו ולא מנסים לעשות עליו רושם ומכאן סלולה הדרך לתפריט טעים אך צנוע. אפשר להשתמש בשירותיו של קייטרינג איכותי ולהזמין תפריט צנוע. בחתונה משפחתית לפני שנה, ראיתי שמשהו שונה ולא יכולתי להצביע על השוני. האוכל היה טעים מאוד, השירות מדהים ומסביר פנים, הקינוחים מיוחדים והערב זרם תוך מפגש משפחתי מחויך. רק למחרת הבנתי מה היה שונה: לא היה כפילות, לא הייתה הגזמה, לא בוזבז כסף לריק. בתור מנה ראשונה היו singer_webמתאבנים קלים ובכמויות. לא הייתה (כפי שאנו רגילים) ארוחה לפני ארוחה. המנות העיקריות האיכותיות היו עם שתי בחירות. שני סוגי בשר ודג אחד ולא 5 סוגי בשר ושני סוגי דגים. הקינוחים לא נפרשו מקיר לקיר אלא הוגשו לשולחן אחד אחד לפי טעמו של כל אורח. ביתי שעבדה באותה תקופה בקייטרינג חישבה (בעזרת בעלי הקייטרינג) שהשיטה הוזילה את העלויות ב-30% לערך (וזכרו שמדובר בקייטרינג איכותי ולא בפשרה). מה שיפה שהאורחים לא הרגישו ב"חוסר" כל שהוא ונהנו מאוד בחתונה. את העלות הבסיסית, כמובן, אפשר להוזיל על ידי קביעת תאריך חתונה סופי כחודש לפני החופה. עוד לא נולד בעל אולם שלא הוריד 20%-40% כחודש לפני התאריך אם היה פנוי. כל מה שדרושה היא גמישות וחתונה שלא בחודשי השיא. נבדק מניסיונם הטוב (והזול) של זוגות רבים.

 

בגלל ש-"על טעם ועל ריח אין להתווכח", לא אכנס לפירוט החסכונות בבגדי החתונה. ידוע הוא שאם קונים בגדים יפים משלמים שליש מחיר יחסית למחיר "בגדי חתונה" וזה נכון לבגדי הכלה, החתן, נעלי הזוג וכלל המשפחה. מה שכן ברור, כשמזמינים רק את הקרובים באמת היא כמות התמונות הדרושה. ברור שלא צריך יותר מ-300 תמונות ומצלמת וידאו אחת כדי לתעד את החתונה. לא מוסיפים על מצלמת רחף ודברים דומים. חיסכון נוסף ינבע מאי הכנת קליפ (שבדרך כלל איש לא צופה בו). וכשהחתונה צנועה, לא צריך מפיק/ת חתונות, וכשאין מפיק/ה אז אין חיפוש אחרי אטרקציות מבזבזות תקציבים.wine2_web

 

רגע רגע, ואיפה החינם שהובטח בכותרת? אז למען האמת החינם נהפך לרווח, משמע במקום שהחתונה תהיה בחינם, יישאר לנו עודף כספי לקניית מוצרים לבנים כגון מקרר ומכונת כביסה ומוצרי בידור לסלון וחדר שינה ו.... .... טיול ירח דבש לחו"ל מדהים לא?

הכסף להוצאות אילו מושג על ידי ייעוץ ללקיחת משכנתא. לבנקים אין אינטרס להוזיל ללקוחות את המשכנתא שלהם אבל לי יש אינטרס כזה. לי יש אינטרס שתשלמו כמה שפחות ולכן התמהיל שאכין לכם (בהתבסס על המסלולים הקיימים בבנק) יוזילו לכם את המשכנתא כך שתשלמו הרבה פחות ותוכלו לחסוך כסף רב שיכסה את עלות החתונה ואף יותר.

 

ניתן לצלצל וללמוד על תמהילי משכנתא חוסכי כסף או ליצור קשר דרך האתר

 

על תמהילי משכנתא ... ... ... בקרוב

 

Facebook Like

מבזקים וחדשות

חדשות מעודכן אפריל 2017

רוצים לקנות בית ולקבל את הבית מרוהט? משכנתא מממנת, משכנתא שחוסכת כסף כדי שתוכלו לקנות את מוצרי הבית לדירתכם החדשה,  צלצלו ושאלו כיצד  053-7-556-335  077-5-4357-63

.

.

פריים? צמוד? קצר מועד? קנס יציאה? - זקוקים לעזרה? לא מבינים? צלצלו ונדבר  077-5-4357-63   053-7-556-335

.

.

.

אתם מכוסים? קר לכם? השמיכה קצרה או שיש מקום לרגליים, בואו נבדוק שיש לכם מספיק שמיכה לתקופות קרות, פגישה אחת שתאיר לכם את העתיד ותכין אותכם לנסיעה לחו"ל, החתונה של הילדים או הולדת הנכד/ה.

.

.

.

כשאנחנו קונים רכב (50,000 ש"ח) אנו בודקים אותו בעלות של 500 ש"ח. את המשכנתא שלכם נבדוק בחינם ונמחזר במחיר קטן יותר מ-1%, כי אצלנו המחיר קבוע גם אם חוסכים ללקוח 50,000 ש"ח וגם אם חסכנו לו 350,000 ש"ח.

נצלו את הריביות הנמוכות, צלצלו עכשיו    077-5-4357-63   053-7-556-335

חיפוש באתר

מונה צפיות תוכן

מונה צפיות תוכן : 512801
Facebook: Tovana.Yehuda Linked In: yehudayizraeli Twitter: yizraeli External Link: yizraeli.cafe.themarker.com